Beržinės malkos


Beržinės malkos

Beržinės Skaldytos malkos
Beržinės Sausos malkos
Beržiniai rąsteliai 3m.
Natūralaus degimo malkos

Beržinių malkų pakavimas

Beržinės malkos pakuojamos maišais po 15 kg
Beržinės malkos konteineriuose pagal 1RM ir 2RM standartą

Nuo senų laikų beržinės malkos – vienos iš populiariausių malkų Lietuvoje. Beržo malkos labai kaitrios, o beržo tošis ir pati mediena turi daug dervų, dėl to beržinės malkos turėtų būti kūrenamos tik gerai išdžiovintos.

Beržinės malkos labai gerai skyla. Visos šios malkos suskaldytos
greitai džiūsta, tačiau, kol nėra sausos, greit pūva, todėl net ir plonesnes reikėtų perskelti, kad jos greičiau džiūtų. Džiovinti reikėtų gerai vėdinant. Puviniui ardant medieną labai smarkiai mažėja malkų kaloringumas.
Ypač sunki ir tanki yra senų ruplėtų beržų priekelminės dalies mediena, o jei sunki, vadinasi ir kaitri. Tik viena bėda – šios beržo dalies kaladės baisiai sunkiai skyla. Mediena šioje vietoje būna plaušuota ir susisukusi.

Beržinių malkų kaina

Rinkoje galite rasti įvairių pasiūlymų, tačiau svarbu nepamiršti kad perkant malkas svarbu ne tik kaina, bet kad tai atitiktų ir kokybę.

Ne visada kaina yra lemiamas kriterijus. Būtent beržinių malkų kainos gali svyruoti nuo 30 eur iki 50 eur už erd. Svarbu atminti kokio kaitrumo norite malkų, kam jas naudosite, bei kokios kokybės tikitės.

Mūsų parduodamų beržinių malkų kaina priklauso nuo keleto kriterijų, išsamiau apie tai rasite puslapyje “malkų kaina”.

Jei turite specialių reikalavimų, susisiekite su mumis ir mes Jums pateiksime pasiūlymą geriausiai atitinkantį Jūsų lūkesčius.

DUK

Skaldytos beržinės malkos kaina? 

Atsakyti iš karto negalime, nes malkų kainą priklauso nuo pasirinktų malkų rūšies ir perkamo kiekio. Susisiekite su mumis ir suteiksime visą reikalingą informaciją

Kokios malkos kaitriausios?

Ar tiesa kad beržinės malkos kaitriausios? O gal visgi ąžuolinės ar juodalksio? Nors kaip sakoma visa madiena dega, bet ar visa vienodai? 

Visa mediena dega, bet ne visa mediena dega vienodai. Tikriausiai pastebėjote kad kai kurios malkos dega labiau nei kitos, vienos kaitresnės kitos ne.  Jei norite nusipirkti kaitriausias malkas, turite žinoti kurią medieną pasirinkti.  Malkų kaitrumą lemia išskiriamos šilumos kiekis.
Kaitrioms malkoms įtakos turi šios savybės: medienos tankumas ir drėgmės kiekis. Prie kaitrių malkų grupės galime priskirti ąžuolinės, uosinės, juodalksnio bei beržines malkas. 

Bene geriausiai deganti mediena, kuri suteiks daugiau šilumos ir ją džiaugsitės ilgesnį laiką yra malkos iš lapuočių medžių, tokių kaip klevas, ąžuolas, uosis, beržas. Jei paminėti kaina, tai šios malkos ir kainuoja daugiau. Todėl neretai žmonės renkasi tiesiog pigesnę alternatyvą, spygliuočių malkas, tačiau darydami tokį sprendimą, paskaičiuokite ar ilgalaikėje perspektyvoje tai apsimoka.

Visos malkos kuriomis prekiaujama paruoštos, sausos ir patogiai supakuotos. 

Skaldytos malkos, kur geriausiai pirkti?

Būtent mes gaminame ir parduodame įvairių rūšių malkas. Nuo veiklos pradžios išskirtinį dėmesį skiriame savo darbo, bei gaminamo produkto kokybei.

Malkoms naudojame Lietuvoje augusių medžių malkinę medieną. Specializuojamės vien malkų gamybos srityje, todėl galime atsakingai patarti, kokias malkas geriau rinktis kūrenant kietojo kuro katile, židinyje ar krosnelėje.

Manome kad tai svarbiausi aspektai kuriais turite vadovautis.

Pigios malkos, ar verta jas rinktis?

Kaip jau ir minėjome svarbu netik kaina bet ir kokio rezultato tikitės. Jei norite pasikonsultuoti ir sužinoti konkrečią kainą už kiekį ir medieną susisiekite su mumis ir mielai jus pakonsultuosime.