Miškovežio paslaugos

Mūsų įmonė teikia profesionales  medienos gabenimo paslaugas miškovežiu. Patikimai ir greitai pervežame mediena į jums norimą vietą.
Tai pat teikiame ir savivarčio paslaugas. Miškovežio paslaugos teikiamos visoje Lietuvoje.

Kodėl verta rinktis mūsų miškovežio paslaugas?

Įmonė naudoja modernias šiuolaikines technologijas. Mediena iš biržių gabenama medvežėmis ir savikrovėmis priekabomis. Mūsų prioritetas kuo labiau atitikti kliento poreikius, todėl stengiamės miškovežiu pergabenti jūsų pageidaujamą kiekį medienos pačiomis geriausiomis sąlygomis.

Galime didžiuotis mūsų įmonėje dirbančiais tik profesionaliais ir didelę darbo patirtį bei draugiškais vairuotojai. Visada stengiamės padėti savo klientams.

Mūsų miškovežiai yra su manipuliatoriais, todėl medienai pakrauti ir iškrauti nereikia papildomos technikos. Tai padės sutaupyti ne tik brangaus laiko bet ir papildomų kaštų papildomai technikai nuomoti.

 

Teikdami miškovežio paslaugas mes pasirūpinsime:

 

  • kad pasiūlysime jums geriausią kainos ir kokybės santykį
  • pristatysime medieną miškovežiu į jūsų nurodytą vietą sutartu laiku
  • miškovežio paslaugas teikiame tik su patikrinta, kokybiška technika bei profesionaliais vairuotojais
  • jei turite problemų su reikalingas dokumentais, mūsų profesionali komanda pasiruošusi padėti išspręsti ir tai

miškovežio paslaugos

Kada reikalingos miškovežio paslaugos?

Miškovežio paslaugų Jums gali prireikti norint pervežti medieną. Mes užtikrinsime kad medieną išvežti iš kirtavietės padės išvežti tik profesionalūs ir patirties turinys vairuotojai.

Taip pat miškovežio paslaugos gali būti reikalingos ir norint transportuoti medieną iš sandėlio. Kiekvienu konkrečiu atveju rekomenduojame susisiekti su mumis kad galėtumėm aptarti tokias dėtales kaip kiekis, transportavimo atstumai ir panašiai. Tokiu atveju galėsime garantuoti geriausią kainos ir kokybės santykį.

Miškovežio paslaugos kaina

Miškovežio paslaugos kainos yra nurodomos atsižvelgiant į kelis aspektus:

  • reikiamo pervežimo maršruto;
  • koks reikalingas pergabenti medienos kiekis;
  • paruoštos medienos matmenų;
  • bei aplinkos veiksnių

Visada stengiamės pasiūlyti geriausią sprendimą išklausę jūsų pageidavimus. Mūsų tikslas pateikti patį geriausią rinkoje kainos ir kokybės santykį reikiamoms miškovežio paslaugoms.

Taigi tikslios pervežimo kainos yra derinamos su kiekvienu klientu individualiai kad kuo tiksliau atliepti jo poreikius.

Mūsų siūlomos miškovežio paslaugos – tai patikimumas ir profesionalumas už geriausią kainą rinkoje.