Malkos Klaipėdoje

   

   

Malkas pjauname pasirinktinais ilgiais: nuo 25 cm iki 2m. Klientas ilgius, taip pat ir skaldymą, užsako individualiai. Skaldymas gali būti smulkus, vidutinis ir stambus.

Smulkus – kai 25 cm skersmens  kaladėlė skeliama į 6 dalis (krosnims)
Vidutinis – kai 25 cm skersmens kaladėlė skeliama į 4 dalis (židiniams)
Stambus – kai 25 cm skersmens kaladėlė skeliama į 2 dalis (katilams)
Itin stambus – kai 25cm skersmens kaladėlė neskaldoma visiškai

Ką naudinga žinoti apie malkas

Malkos – nuo senų laikų visuomenės pripažintas kaip kaitrus, patikimai apšildantis būstus ir kitas patalpas kietasis kuras. Iš Lietuvoje augančių medžių gaminamas malkas galima būtų skirstyti į lapuočių ir spygliuočių malkas. Lyginant kaitrumą, lapuočių malkos yra kaitresnės, todėl mes specializuojamės ir siūlome Jums būtent lapuočių malkas. Tai yra beržo, ąžuolo ir uosio malkos. Beržo malkos – priklauso kaitriausių malkų grupei. beržinių malkų kaina rinkoje prasideda nuo 30 eur/erd.  Bene populiariausios malkos Lietuvoje, kadangi ir namus gerai sušildys, pirtelę garai iškurens, pukiai pasitarnautų šašlykų ir kitų patiekalų iškepimui ir pan. O ir malkos kaina lyginant su kitų kaitriausių malkų grupei priklausančių malkų kainomis yra mažiausia. Beržas išdžiūna per beveik metus (priklauso nuo suskaldymo stambumo ir nuo supančio oro sausumo). Ąžuolo malkos – kaip ir beržinės malkos, priklauso kaitriausių malkų grupei. Ąžuolinių malkų kaina prasideda nuo 34eur/erd. Šios malkos yra šiek tiek kaitresnės nei beržo, tačiau jos džiūna ilgiau. Uosinės malkos – bene švariausios malkos iš visų kaitriausių malkų, nes mažiausiai teršia kaminą. Uosinių malkų kainos panašiai kaip ir ąžuolinių gali prasidėti nuo 34eur/erd. Tačiau uosis kaip ir beržas bei ąžuolas, nesudega nepalikdamas suodžių pėdsakų. Kaminą visvien reikia valyti. Mažiau nei nuo ąžuolo ar beržo, tačiau tenka. Kurenant žaliomis malkomis, nesvarbu, kokios rūšies jos bebūtų, kaminas ir katilas užsineš. Tik sausos malkos gerai degdamos išryškina malkų visus privalumus. Uosio kaitrumą galima būtų apibūdinti taip: kaitresnis nei beržas, tačiau ąžuolui šiek tiek nusileidžia.

DUK apie malkas

Kur pristatote malkas?

Malkas pristatome Klaipėdoje ir jos apylinkėse. Daugiau informacijos susisiekus telefonu arba el. paštu.

Kada malkos būna sausos?

Ką tik nukirsta mediena būna pigesnė nes ją reikia dar ilgą laiką džiovinti. Malkos sauso būna maždaug po 6mėn.

Kokias malkas parduodate?

Mes parduodame tik aukštos kokybės medieną. Parduodame ąžuolines, uosines, beržines, juodalksnio malkas.

Kokiais kiekiais parduodate malkas Klaipėdoje?

Stengiamės atitikti visus klientų poreikius, todėl dėl norimo malkų kiekio ir kainų maloniai prašome su mumis susisiekti ir pasiūlysime geriausią malkų kainos ir kokybės santykį ne tik Klaipėdoje bet ir Lietuvoje.